איך לבחור קרטונים למעבר דירה בעידן החדש?

בכתבה הזאת ננסה לסקור ולעזור לכם – עוברי הדירה – לבחור קרטונים איכותיים כדי להבטיח מעבר שקט ונקי.

אנו נעבור על מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים לבחור בין האופציות השונות.

ראשית, מחיר. המחיר לקרטונים משתנה מספק לספק ולרוב מחיר זול מעיד על קרטונים זולים (שאתם לא בהכרח רוצים). קרטונים זולים יכולים להקרע או לא לשמור על החפצים שלכם בצורה אבסולוטית ובכך שחסכתם כמה שקלים אתם מסתכנים בנזק כלכלי גבוהה יותר. לכן במידה והלכתם על אופציה זולה – הישארו איתנו כדי לדעת איך לבחון את איכות הקרטונים.

קרטון חד גלי למשל, הינו קרטון המתאים יותר לחפצים קלים ולא יוכל לשאת משקל גבוהה מ-10-15 ק"ג. קרטון מסוג זה תוכלו למצוא במגוון רחב של גדלים וגבהים המתאימים לצורך.קרטון דו גלי – זה כבר קרטון המיועד להתמודד עם הדברים הכבדים בערך עד 30 ק"ג , בהחלט מספר מרשים.

ואחרון חביב, קרטון תלת גלי המאפשר לארוז מוצרים כבדים אף יותר וגם לשמור עליהם מפני שבירה. קרטונים אלה ניתן למצוא בגדלים ובצורות שונות.

אם כך, במידה ואתם בוחרים אופציית קרטונים זולה יחסית חשוב לבדוק איזה סוג קרטון מספקים לכם. שכן, קרטון חד גלי למשל לא יצליח לשאת את החפצים הכבדים.

במידה ואתם רוצים לעבור לדירה באזור נתניה, חשוב להתייעץ עם חברת הובלות מוסמכת אשר תעזור לכם הן לבחור חומרי אריזה והן לארוז יחד איתכם על מנת להבטיח כי המוצרים והרהיטים החשובים לליבכם – יגיעו לדירה החדשה בשלום!

כתיבת תגובה